Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesną lampę zespoloną serii ORION. Firma PW Gamet wprowadziła na rynek lampę dachową o nowoczesnym wyglądzie i wysokości tylko 59 mm.

Zespolona lampa ostrzegawcza ORION jest elementem wyposażenia pojazdów uprzywilejowanych oraz uciążliwych w ruchu drogowym (pojazdy kat. M i N). Lampa zawiera światła ostrzegawcze kategorii TB2, czyli klasy 2, umieszczone na bokach belki. Barwa światła zależy od potrzeb zamawiającego, dostępne są warianty: żółta (A), niebieska (B), bezbarwna/żółta (CA), bezbarwna/niebieska (CB).

Lampa ORION B jest przeznaczona do montażu na dachu pojazdu, a konstrukcja elementów montażowych umożliwia instalację belki tylko w jednej prawidłowej pozycji, gwarantującej prawidłowe usytuowanie na pojeździe. Odporność na czynniki atmosferyczne zapewniają zastosowane materiały: aluminiowy szkielet, klosze poliwęglanowe i elastomerowe uszczelki.

Lampa może posiadać różne dodatkowe elementy typu światła kierunkowe, robocze itp.

Lampa błyska po obu stronach naprzemiennie i posiada homologację polską (E20) klasy drugiej dla tego typu błysku (R65, R10).

Długość belki ORION, to 1100 mm (model podstawowy), ale istnieje możliwość wykonania innych długości (minimum 520 mm, maksimum 2000 mm).

Głębokość belki, to ok. 265 mm, a wysokość tylko 59 mm, co plasuje lampę w czołówce najnowocześniejszych i najniższych certyfikowanych lamp w klasie 2.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi modelami lamp ostrzegawczych na naszej stronie i kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

.