Z przyjemnością prezentujemy Państwu pojazd operacyjny Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołakach Kościelnych wyposażony w nowoczesną lampę zespoloną serii ORION firmy PW Gamet.

Zespolona lampa charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, opływowym kształtem i wysokością tylko 59 mm. Lampa zawiera światła ostrzegawcze kategorii TB2, czyli klasy 2, umieszczone na bokach belki oraz kierunkowe XB2 umieszczone symetrycznie z przodu i tyłu lampy. Po środku jest białe pole z podświetlanym napisem STRAŻ. Długość belki wynosi 1200 mm, co zapewnia dobrą widoczność pojazdu uprzywilejowanego.

W prezentowanym pojeździe zastosowano uchwyty przegubowe niskie, prześwit wynosi tylko 35 mm. Odporność na czynniki atmosferyczne zapewniają zastosowane: aluminiowy szkielet, klosze poliwęglanowe i elastomerowe uszczelki.

Lampa błyska po obu stronach naprzemiennie i posiada homologację polską (E20) klasy drugiej dla tego typu błysku (R65, R10).

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi modelami lamp ostrzegawczych na naszej stronie i kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.